Põhisisu algus
Hinnakirjad Lisaks riikidele leiad ka hinnad laevade, lennukite ja satelliidi kohta kasutades vastavat märksõna.

Otsi hinnakirja

Paljud paketid sisaldavad internetti, kõnet ja sõnumeid välismaal viibides. Logi sisse, et näha täpsemalt.

Internet, kõne ja sõnumid välismaal viibides

Interneti, kõne ja sõnumite kasutamine välismaal on sulle avatud alates liitumisest. Numbri seadeid saad muuta meie iseteeninduses või telefonil 6 600 620.

Välismaal tarbitud interneti, kõne ja sõnumite eest tasud välisoperaatorite interneti, kõne ja sõnumite hinnakirja alusel. Nt tarbitud interneti eest maksad megabaidi hinna järgi.

Hinnakiri ei kehti juhul, kui sinu pakett sisaldab vastava välisriigi internetti, kõnet ja sõnumeid või oled ostnud interneti tarbimiseks internetipileti.

Igas Elisa kõnepaketis: 60 kõneminutit Euroopas viibides

Erandita kõik Elisa ärikliendi kõne- ja nutipaketid sisaldavad 60 kõneminutit Euroopas reisimiseks. Välismaal viibides läheb kõneminutimahu arvestusse nii vastuvõetud kui ka väljahelistatud kõne Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel.

Need kõneminutid on lisatasuta järgmisel tingimusel: kõne peab toimuma loetletud riikide vahel (nt kõne vastuvõtja kasutab samuti loetletud riikide operaatori teenuseid).

Korduma kippuvad küsimused

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!