Põhisisu algus
Hoolitse ka oma tervise eest nutikalt! Elisa pakettides sisaldub nüüd nutitervis – iga kuu saad kasutada MinuDoci teenuseid, mis toovad virtuaalse arstiabi vaid mõne kliki kaugusele.
Arsti vastuvõtt kodust lahkumata Paljude tervisemurede korral pole füüsiliselt arsti juurde minek vajalik – tervelt 60-70% esmatasandi muredest on lahendatavad kaugteel. MinuDoc on Eesti tervisenõustamise veebiplatvorm, mille kaudu pääsed kümnete erialaarstide vastuvõtule mugavalt üle interneti. Perearsti visiit on sulle alati kättesaadav Pääsed eriarsti vastuvõtule kuudepikkuse järjekorrata Saatekirjad ja ravimiretseptid käes vaid minutitega
Virtuaalraha sisaldub paketis Igakuise MinuDocis kehtiva virtuaalraha summa sõltub sinu valitud paketist. Virtuaalraha saad kasutada erinevate terviseteenuste tellimiseks. Kui valitud teenus on kallim, on võimalik puudujääv osa ise juurde tasuda. Paketiga Ulme Basic saad iga kuu 20 € eest esmatasandi teenuseid* Paketiga Ulme Premium saad iga kuu 50 € eest ükskõik milliseid MinuDoci teenuseid *20€ nutitervise soodustus kalendrikuus kehtib liitunutele alates 01.07.2021, enne nimetatud kuupäeva liitudes kehtis soodustus summas 15€ kalendrikuus.
Pereõest südamearstini MinuDocis võtavad patsiente vastu kümned eksperdid: perearst, naistearst, psühhuloog, kardioloog, coach/superviisor, dermatoloog, embrüoloog, neuroloog, töötervishoiuarst, apteeker, taastusravi arst, füsioterapeut, ämmaemand, toitumisnõustaja, IVF õde (viljatusravi), logopeed, stomatoloog. Leia sobiv arst või nõustaja, broneeri aeg ja saadki kiirelt abi. Levinumad kaugteel lahendatud tervisemured: külmetus (sh kurguvalu, nohu, köha, palavik); kõhuvalu ja seedehäired (sh kõhulahtisus, puhitus, kõrvetised, iiveldus ja oksendamine); seljavalu ja valu käes/jalas; lööve või muu naha probleem; silmapõletik ja urineerimiskaebused.
Kuidas MinuDoci kasutada? Kui oled liitunud Ulme Basic või Ulme Premium paketiga, tuleb esmalt MinuDoci lehel konto registreerida. NB! Soodustus aktiveerub 2 tööpäeva jooksul. Veendu, et sul on vajalik Elisa nutipakett ning toimi järgnevalt: Loo MinuDoci konto Leia oma profiililt valik „Aktiveeri Elisa kliendi soodustus“ Tee valik vastavalt oma paketile: Basic või Premium ning anna nõusolek isikukoodi alusel kontrolliks Vajuta „Aktiveeri soodustus“ Soodustus aktiveerub 2 tööpäeva jooksul ning seda kinnitab roheline märge „Elisa maksab“ Hakka kasutama! Kui sul on MinuDoci kasutamise kohta küsimusi, kirjuta palun info@minudoc.ee.
Kuidas abi saada? Kui sul tekib mõni tervisemure ja soovid arstiga konsulteerida, logi otse MinuDoci keskkonda ja seal saadki vajaliku aja broneerida Kui MinuDoci teenuse kasutamisega on probleeme või vajad abi (ühendus katkeb, ei näe soodustuse infot, ei saa arsti kätte vms), kirjuta info@minudoc.ee
Korduma kippuvad küsimused MinuDoci eelis seisneb selles, et saad spetsialistiga rääkida silmast silma ilma kuhugi minemata. Nii saab arst sinu olukorda hinnata ka visuaalselt, telefonikõne puhul seda võimalust pole.
Lisaks pääsed alati kiirelt jutule – MinuDocis on alati mõni perearst kõnede ootel. Oma perearsti ei pruugi sa vajalikul hetkel kätte saada. Mida kiiremini nõu saad, seda kiiremini leiad oma probleemile lahenduse.
Muide, ka MinuDoci kasutamisel dokumenteerib arst visiidi digilukku, nii et andmed on hiljem nähtavad ka sinu isiklikule perearstile.
Igakuist virtuaalraha saad kasutada erinevate terviseteenuste tellimiseks. Kui teenus on kallim või soovid pärast virtuaalraha ärakasutamist veel teenuseid tellida, saad puudujääva summa ise juurde tasuda. Ei, igas kalendrikuus saad kindla summa virtuaalraha, mida järgmisse kuusse üle ei kanta. Perearsti vastuvõtule võid saada koheselt või samal päeval. Erialaarstide ajad leiad graafikust, kuid enamasti pääsed vastuvõtule nädala jooksul.
Mitmete terviseprobleemide puhul on tarvis kohest sekkumist või põhjalikumaid uuringuid. Seetõttu tuleks MinuDoci asemel helistada hoopis numbril 112, kui ilmneb näiteks: traumasid, krampe ja verejookse hingamisraskusi või tugevat valu rinnus järsku tekkinud nägemis-, kuulmis- või muid häireid südame rütmihäireid mürgistus kemikaalide või ravimite tõttu psühhiaatrilisi haigusi ja seisundeid, kus haige võib olla ohuks endale või teistele MinuDocis ei saa pikendada retsepte: ravimitele, mille manustamiseks on vajalik vahetu kontakt meditsiinitöötajaga spetsiifilistele ravimitele, mis on mõeldud raskemate haiguste raviks (nt HIV, vähk jmt) ravimitele, mis sisaldavad psühhotroopseid ja narkootilisi aineid (uinutid, rahustid, antidepressandid jmt) MinuDoc ei väljasta juhiloa ega relvaloa tõendeid, ei vii läbi laste profülaktilisi läbivaatusi ega sõeluuringuid pahaloomuliste kasvajate avastamiseks.
Samuti pole MinuDocil õigust suunata tasuta COVID-19 testile.
Ka videokonsultatsioonil on võimalik väljastada saatekirju plaanilisele Haigekassa ravile. Selle vajaduse ning edasised sammud otsustab sinuga suhtlev spetsialist. Ära muretse, sinu terviseandmed on kaitstud MinuDoci reeglistikuga ega jõua kolmandate osapoolte, sh Elisani. Elisa ei näe, kui tihti ja millise arsti vastuvõtul sa käinud oled. Soodustuse aktiveerimise eelduseks on isikukoodi olemasolu, mille alusel tuvastatakse, kas sinu paketis sisaldub nutitervise pakett Basic/Premium. Kui oled Elisas lepingu omanik, siis on kõik hästi ja isikukood on olemas, kui oled mobiilinumbri kasutaja, siis veendu, et sellega on seotud ka sinu isikukood. Kontrollida ja lisada saad seda Elisa iseteeninduses: Kasutajad ja õigused - Kasutajate mobiilinumbrid - Lisa uus kasutaja - seo mobiilinumber isikukoodiga. Tagasisidet saad pärast videokonsultatsiooni jätta MinuDoci veebilehel. Kui sul tekkis teenusega probleeme, kirjuta info@minudoc.ee.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!