Põhisisu algus
Elisa kõnepaketiga suhtled Eestis soodsalt ja piiramatult.
Suhtle Eestis piiramatult
Mobiil-ID
30 kõneminutit suhtlemiseks Euroopa riikides
Väike nutipakett Inimesele, kes eelkõige kasutab nutitelefoni kõnelemiseks, kuid vajab igapäevaselt ka veidi internetti, näiteks bussiaegade vaatamiseks, ilmaprognoosiga tutvumiseks või uudiste lugemiseks. 
Kõneminuteid Eestis
4000 min
Eestist EL-i 30 min
Kõneminuteid EL-is
100 min Kõneminutimahu arvestusse lähevad nii vastuvõetud kui välja helistatud kõned Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel.
Sõnumeid Eestis (SMS)
4000 tk
Sõnumeid EL-is (SMS)
100 tk
Internetimaht
6 GB
Paketis on lisaks tasuta Mobiil-ID ja VoLTE.
7.99 € kuus
Vali
Soodne 6.49 Inimesele, kes kasutab enda mobiiltelefoni kõnelemiseks, soovides soodsat ning piiramatut lahendust.
Kõneminuteid Eestis
Piiramatu
Kõneminuteid EL-is
30 min Kõneminutimahu arvestusse lähevad nii vastuvõetud kui välja helistatud kõned Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil ja Fääri saartel.
Sõnumeid Eestis (SMS)
Piiramatu
Internetimaht
2 GB
Paketis on lisaks tasuta Mobiil-ID ja VoLTE.
6.60 € kuus
Vali
Loe Soodne 6,49 detailseid teenustingimusi Loe Väike nutipakett detailseid teenustingimusi

Mobiilne internet muudab elu vaheldusrikkamaks Kui sulle siiski tundub, et tänasel tehnikaajastul hakkab ainult kõnedest ja nuputelefonist väheks jääma, siis soovitame sul siseneda nutimaailma. Elisast leiab ka kõige nõudlikum endale sobiva nutitelefoni ning soodsa nutipaketi, mis vastab just sinu vajadustele. Elisa mobiilse internetiga jagad sõbranna või lapselapsega pilte ja emotsioone reaalajas just seal, kus ise soovid. Rääkimata sellest, et uudiste lugemine ning bussiaegade kontrollimine on mugavam kui kunagi varem. Korduma kippuvad küsimused Kõnepakett on mõeldud eelkõige nuputelefonide kasutajatele, kes kasutavad telefoni vaid helistamiseks ja sõnumite saatmiseks. Paketivahetusel hakkab uus pakett kehtima tagasiulatuvalt. Järgmisel kuul saad arve, kus on terve kuu eest uue paketi kuutasu. Käimasoleva kuu kõneminutid ja sõnumid hinnastatakse ümber uue paketi hinnakirja põhjal. Soodne 6,49 paketiga kaasneb igas kalendrikuus 30 kõneminutit, mida saad lisatasuta kasutada väljahelistamiseks ja kõnede vastuvõtmiseks reisides 31-s Euroopa riigis. Näiteks kui viibid reisil Saksamaal ja helistad seal olles 20 minuti eest Eesti numbritele ja võtad 10 kõneminuti eest kõnesid vastu, ei pea sa paketi kuutasule sentigi juurde maksma, sest “30 kõneminutit Euroopas viibides” on juba paketi hinna sees!
“30 kõneminutit Euroopas viibides” saad kasutada:
kõnede vastuvõtmiseks Euroopa riikides (Euroopa liit, Norra, Liechtenstein, Island, Fääri saared) või eeltoodud riikides väljahelistamiseks, eeldusel, et vastuvõtja kasutab samuti mõne eelmainitud riigi operaatori teenuseid
Antud kõneminutite hulka ei arvestata videokõnesid ega kõnesid eritariifsetele numbritele!
Jah, Mobiil-ID teenus ei ole äpipõhine rakendus, mistõttu saad ka nuputelefoniga antud teenust kasutada ning paroolikaardi minevikku jätta. Nutitelefoni ei maksa karta – tänapäeval on selle kasutamine lihtsam ja turvalisem kui kunagi varem. Antud kõnepakett sisaldabki väikeses koguses internetimahtu (2 GB), mis teeb selle kasutamise nutitelefonis eriti turvaliseks.
Liitu siin
Kui sa ei ole veel Elisa klient, siis jäta meile oma kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust.
Kui oled juba Elisa klient, aga soovid olemasoleva paketi vahetada uue ja rikkalikuma vastu, saad seda mugavalt teha iseteeninduses.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!