Põhisisu algus
Kaitse end internetis leiduvate ohtude eest! Elisa Netivalvur töötab 24/7 ja kaitseb sind ja sinu meeskonda taustal kahtlaste veebilinkide ja küberrünnakute eest. Netivalvur on esimene samm sinu ettevõtte küberturvalisuse teekonnal.
Proovi tasuta
Töötab taustal - ise ei pea midagi tegema
Kaitse erinevate küberrünnakute eest
Lihtne viis küberturvalisuse tõstmiseks
Toimib igas veebibrauseris
Ei vähenda interneti kiirust
Tasuta 2 kuud
Netivalvur
Netivalvur töötab sinu nutitelefonis kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Teenuse saad tellida kui sul on Elisa nutipakett.
Töötab 24/7, ilma et peaksid ise midagi tegema
Hoiatab ja kaitseb kahtlaste veebilinkide eest
Kõige soodsam viis küberturvalisuse tõstmiseks
Telli Elisa Netivalvur ning saad teenuse esimesed 2 kuud tasuta. Soodustus kajastub arvel.
1.49 €  kuus + km
Vali
Tasuta 2 kuud
Netivalvur Kontor
Netivalvur Kontor töötab sinu arvutis, tahvlis, taskuruuteris või kontori WiFi ruuteris kogu aeg, tuvastades nii e-kirjade avamisel kui ka veebis surfamisel valitsevaid ohte. Teenuse saad tellida, kui sul on Elisa mobiilne internet arvutis ja tahvlis või Elisa mobiilse interneti kontoripakett.
Kõikidele seadmetele, mis on parajasti Elisa wifi võrgus
Kaitseb nii telefoni, arvutit ja nutitelerit
Algaja või osav interneti kasutaja - Netivalvur Kontor aitab kõiki meeskonnaliikmeid
Telli Elisa Netivalvur ning saad teenuse esimesed 2 kuud tasuta. Soodustus kajastub arvel.
2.99 €  kuus + km
Vali
Loe detailseid teenuspakettide tingimusi Tutvu kampaaniatingimustega
Miks sa kaitset vajad? Ohtlikke veebilehti on miljardeid ja lisandub aina. Neid on raske eristada – kelmid on profid. Võid juhtuda, et kurikaelad: Nakatavad su seadme pahavaraga. Jääd ilma fotodest ja andmetest. Varastavad su identiteedi. Pressivad raha välja või tühjendavad ettevõtte pangakonto. Saavad teada su paroolid või muu tundliku info.
Loe lisaks Vaata veel
TÄHELEPANU: ettevõtteid jäljendavad petturid on pühade tulekul taas liikvele läinud
TÄHELEPANU: ettevõtteid jäljendavad petturid on pühade tulekul taas liikvele läinud
Aastaajal, kus tehakse hulgaliselt loose ja kingitusi, on eriti aktiivsed ka internetipetturid. Elisa juhib tähelepanu, et liikumas on tuttav petuskeem, kus…
Korduma kippuvad küsimused Netivalvur töötab kõikide nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Netivalvur Kodu töötab kõigi üle õhu koduses internetivõrgus olevate nutitelefonide, tahvlite, arvutite ja nutiteleritega. Samuti töötavad mõlemad Netivalvuri teenused kõigi operatsioonisüsteemidega. Teenus on aktiivne kohe pärast seda, kui Netivalvuri teenustega iseteeninduses liitunud oled. Teenuseid saad lõpetada Elisa iseteeninduses. Teenuse maksumus lisatakse igakuisele Elisa arvele. Ei, see pole vajalik. Piisab, kui teenusega liitud ja see töötab iseseisvalt. Kahjuks mitte. Teenus on seotud Elisa mobiilse internetiga. Jah, saavad. Netivalvuri teenused toimivad kõigi brauseritega. Ei, Netivalvuri teenused uuendavad ennast vajadusel ise. Jah. Netivalvuri teenused annavad kahtlase sisu hoiatuse, kuid omal vastutusel on sul võimalik ikkagi lehele siseneda. Jah, kui kasutad mobiilset internetti, millel on roaming lubatud. Ei. Kui WiFi võrgule ei ole Elisa Netivalvuri teenust tellitud, siis WiFi kasutamise ajal Netivalvur ei tööta.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!