Põhisisu algus
Grupi SMS võimaldab saata suuremates kogustes sõnumeid kõikide Eesti operaatorvõrkude klientidele.
Mis on Grupi SMS? Grupi SMS teenuse puhul lähtub Elisa tellija soovidest ja konkreetsetest vajadustest, mis lepitakse kokku eelnevatel läbirääkimistel. Näiteks on teenust võimalik kasutada: kliendibaasile reklaami või sooduspakkumiste saatmiseks firmasiseseks kommunikatsiooniks klientide teavitamiseks kliendikaardi või lepingu lõppemisest, võlgnevusest, tellimuse täitmisest jne Küsi julgesti nõu meie Äriklienditeenindusest ning tule konsultatsioonile!
Grupi SMS teenus
Kiire ning mugav teenus suuremates kogustes oma klientidele või töötajatele info ja/või teavituste edastamiseks sõnumite teel.
25 € kuus
Hinnale lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
Loe detailseid teenuspakettide tingimusi Millised on lisavõimalused? Soovi korral on võimalik pakkuda ka otseühendust teenusepakkuja serveri ja tellija MTS (Mobile Transaction Server) mobiiliplatvormi vahel. MTS mobiiliplatvorm on riistvarast ja tarkvarast koosnev rakendus, mis haldab kommunikatsioonikanaleid ning äriloogikat tellija teenuse ja Elisa vahel.
Palun sisesta oma kontaktandmed ja teeme sulle pakkumise, mis lähtub sinu ettevõtte vajadustest.
Tärniga (*) tähistatud väljad on kohustuslikud.
Tutvu Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetega
Katkesta
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!