Põhisisu algus
Igas ettevõttes tuleb tagada küberturve, sest iga kasutusel olev arvuti ja võrguühendus on potentsiaalne uks, kustkaudu võidakse rünnata. Kui tõhus on sinu ettevõtte kaitse? Elisa IT-audit selgitab välja.
Võta ühendust
Kaardistame olukorra Selgitame välja, millised on sinu ettevõtte peamised ohud ja analüüsime, kuivõrd hästi praegused turvategevused neid adresseerivad. Koostame põhjaliku auditi Analüüsi tulemusel sünnib audit, mis on suure juhtimisväärtusega tööriist. See on sisend kõigiks edasisteks küberturvet puudutavateks tegevusteks. Anname konkreetsed soovitused Sõltuvalt tulemustest anname professionaalsed soovitused, kuidas oma küberturvet vajadusel parandada või selle juba head taset säilitada.
Millest IT-audit koosneb? Elisa IT-audit on kuni üheteistkümnest osast koosnev dokument, mis uurib sinu ettevõtte: küberturvalisust puudutavaid reegleid füüsilisi turvameetmeid võrgukaitset tagavaid tegevusi kasutusel olevaid turvaprogramme andmete säilitamise ja varundamise praktikaid Kuidas audit läbi viiakse? Vajalikku infot kogume läbi intervjuude ja sinu edastatud dokumentatsiooni analüüsi. Füüsiliste turvameetmete tuvastamiseks viime läbi kohapealse vaatluse. Loomulikult on auditeerimine konfidentsiaalne – käsitleme sinu andmeid väga ettevaatlikult.
Analüüsime vaid seda, mida vaja Elisa IT-audit on väga põhjalik, kuid alati ei pea täisprogrammi rakendama. Selgitame koos välja, millised moodulid on olulised just sinu ettevõtte puhul ja keskendumegi üksnes neile. Nii tasud vaid sellise analüüsi eest, mis annab sulle praktilist väärtust. Vaata, mis tulemuse 10 küsimust sulle annavad, võta meiega ühendust itsales@elisa.ee ja paneme koos Elisa ekspertidega edasise tegevusplaani paika. Võta ühendust
Soovitame ka
Küberturbe lahendused
Ole teadlik oma ettevõtte võrgus toimuvaga. Meilt saad selleks kõik vajaliku.
Vaata lähemalt
Töökoha küberturve
Taustal töötav turvalahendus, mis kaitseb seadet nii tööl kui väljaspool kontorit.
Vaata lähemalt
IT-taristu haldus
Seadmete ja tarkvara administreerimine ning hooldus.
Vaata lähemalt
Konsultatsioon ja migratsioon
Elisa spetsialistid aitavad nii lahenduse valikul kui ka uuele lahendusele üleminekul.
Vaata lähemalt
Tutvu Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetega
Katkesta
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!